SORULARINIZ İÇİN BİZİ ARAYIN

0224 451 01 10

BİZİ TAKİP EDİN!

@kayunbahce

HAKKIMIZDA

Bahçeli müstakil evler ve orta ölçekli siteler için tasarlanmış modüler ÇOCUK OYUN PARKLARI, hem zeminüstü hem de gömülü kullanılabilen PREFABRİK AHŞAP YÜZME HAVUZU ve plastik panel havuzlar, ayrıca 2014'te ürün gamımıza eklediğimiz AHŞAP EV, KAMELYA ve PİKNİK MASASI gibi dış mekan ahşap ürünleridir.

BAHÇENİZİ ÇOCUK PARKINA ÇEVİRMEK BİZİM İŞİMİZ !

Bahçenize özel tasarlanabilen oyun parklarımızın montajı '1' saat gibi kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Alfa, Beta, Gama, Delta ve Omega serisi standart modellerimizin haricinde daha geniş alanlar için Mega oyun parklarımız da mevcuttur. Sistem modüler (değiştirilebilir) olduğundan örneğin çocuklarınız büyüdüğünde dilediğiniz salıncağı çıkarıp yerine farklı bir sallanma seçeneği monte edebilirsiniz. Zengin sallanma seçeneklerimizi kullanarak kendi oyun parkınızı yaratın !

RÜYANIZDAKİ 'HAVUZ' BAHÇENİZDE 'GERÇEK' OLACAK ...

Üstün sızdırmazlık özelliklerine sahip, 10 yıl dış ortam garantisine sahip prefabrik havuzlarımızı en rekabetçi fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Dilerseniz doğal çam malzemeden imal ahşap havuzlarımızı seçin: Ahşap havuzlarımızın zeminüstü kullanım durumunda montajı '1 gün' içinde tamamlanmaktadır. Bugün satın alın, yarın yüzmeye başlayın ! İsterseniz de her bahçe alanına uygun tasarlanabilen Panel havuz teknolojisini seçin: Hafriyat dahil 10 işgünü içinde havuzunuz kullanıma hazır.

Unutmayın: Vakit NAKİTTİR.

AHŞAP BİZİM İŞİMİZ...

Bahçenizde aradığınız her şey bizde var artık: Ahşap evler, ahşap kamelyalar, piknik masaları, pergoleler. İşte ahşap tercih etmeniz için 5 önemli sebep: estetik, ekonomik, sağlıklı, hızlı ve sıcak... Katalog sekmesindeki ürün kataloglarımızı inceleyiniz.

KAYUN BAHÇE GRUPLARI - güncelleme: 14.02.2014